Versand

PREKĖS PRISTATYMAS

Siunčiant OMNIVA paštomatu būtinai nurodykite į kokį paštomatą norėtumėte gauti savo prekę!

Siunčiant Lietuvos Paštu, prekės telpančios į pašto dėžutę ateina tiesiai į namus, prekės netelpančios į pašto dėžutę ateina į paštą!


Prekės pristatomos darbo dienomis 8.30 - 17.00 val. Per 1 - 2 Darbo Dienas po Atlikto mokėjimo į jūsų Nurodytą omniva paštomatą ar atssiimamos pašte, jei Nurodėte, kad siunta adresu. arba savaitgalį – pristatymas vykdomas per 1-2 darbo dienas nuo užsakymo apmokėjimo dienos.
Jei prekė buvo užsakyta (apmokėta) Penktadienį arba priešventinę dieną iki 12.30 val. - Prekės Pristatymas vykdomas pro 2 Darbo Dienas nuo Užsakymo apmokėjimo dienos, Siunčiant pro Paštą prekė atkeliauja kitą Savaitę. – prekės pristatymas vykdomas per 2 darbo dienas nuo užsakymo apmokėjimo dienos.

DĖMESIO!


– Prekių pristatymo metu Jūs privalote patikrinti siuntos būklę.
– Pastebėjus siuntos pažeidimą, nedelsiant susisiekite su mumis info@papildinis.com arba tiesiog rašykite į facebook puslapį, messenger'į arba skambinke m
>– Priėmus prekę ir pasirašius važtaraštį be pastabų, laikoma, kad siunta priduota tvarkingai ir tai gali apsunkint bet kokių pretenzijų dėl prekės išorinių pažeidimų naėjimą. Bet kuriuo atveju, įsipareigojimai dėl prekės garantijos lieka galioti.

Shopify secure badge