RAW L-Glutamine 550g

30,00 

Neturime

Kategorija: Žyma:

Aprašymas

Glutaminas yra svarbus mūsų organizmui, dėl daugybės teigiamų savybių. Tai pusiau nepakeičiama amino rūgštis, gausiausiai randama raumenų audinyje ( sudaro 60% amino rūgščių baseino). Viena svarbiausių jo funkcijų, tai, jog L-Glutaminas yra kaip kuras mūsų imuninei sistemai. Tačiau jo lygis mūsų organizme su gaunamu stresu ar nuovargiu mažėja, todėl svarbu kasdieną papildyti Glutamino atsargas. Jo yra daugelyje baltyminių maisto produktų, tačiau šios amino rūgšties poreikis taipogi didelis. Nuolatinis Glutamino vartojimas gali įtakoti geresnę virškinimo funkciją.


Keletas teigiamų L-Glutamino savybių:

… atlieka pernašos funkciją pernešdamas azotą į kitus audinius (pvz., raumenis).


… atlieką svarbų vaidmenį užtikrinant imuninės sistemos veiklą ir yra reikalingas limfocitų (organizmo imuninei sistemai priklausančių kraujo kūnelių) gamybai. Todėl yra manoma, kad didelio streso ar ligos atvejais suaktyvėja glutamino apykaita.


… reikalingas žaizdų gijimui. Be pakankamo kiekio glutamino mažėja limfocitų bei makrofagų (ląstelės, kurios infekcijos atveju gali praryti šimtus bakterijų ir virusų).


… yra naudojamas energijos gamybai ir padeda apsaugoti raumenis nuo glikogeno atsargų išnaudojimo. Padeda atstatyti raumenų glikogeno atsargas.


… padeda palaikyti teigiamą azoto balansą, išsaugoti raumeninę masę ir dėl to yra itin populiarus tarp jėgos sportininkų.


… nustatyta, kad 2 g glutamino padidina augimo hormono koncentraciją kraujyje net 4 kartus praėjus 90min po suvartojimo.


…. reikalingas virškinamojo trakto funkcijai palaikyti (energijos šaltinis).

Raw Powders Micronized L-Glutamine – specialios paskirties maisto produktas skirtas sportininkams.
Grynasis kiekis 250 g (50 porcijų) arba 550 g (110 porcijų).
Sudedamosios dalys:
mikronizuotas L-glutaminas.
1 porcijoje (1 dozatoriaus samtelis miltelių) yra 5000 mg mikronizuoto L-glutamino. 

 

Vartojimas: 1 dozatoriaus samtelį miltelių suvartokite kartą per dieną. Užsigerkite vandeniu ar sultimis.

Neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Neviršyti nustatytos rekomenduojamos paros dozės. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Laikyti gerai uždarytą sausoje patalpoje toliau nuo tiesioginių saulės spindulių, ne aukštesnėje negu 25 C temperatūroje. Prieš pradedant vartoti konsultuotis su mitybos specialistu ar treneriu.

Geriausias iki pabaigos: žiūrėti ant pakuotės krašto. 

Gamintojas: Pagaminta Europos sąjungoje pagal Raw Powders Ltd. užsakymą.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “RAW L-Glutamine 550g”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *