Apie mus

Maisto papildų parduotuvės idėja kilo iš aistros sportui ir aktyviam gyvenimo būdui. 2018 metais kurdami Papildinis.com (UAB „Martyno sportas“) pasitelkėme ne tik meilę sveikai gyvensenai, bet ir kruopščiai atrinkome efektyviausius, kokybiškiausius papildus. Daugelį jų esame išbandę patys, todėl žinome jų poveikį ir kokybę. Mūsų asortimente rasite įvairius aukštos kokybės papildus, skirtus tiek profesionaliems sportininkams, tiek norintiems bendrai pagerinti organizmo savijautą. Atsižvelgdami į vartotojų pageidavimus, pasirinkimą plečiame, koreguojame ir suteikiame galimybes užsisakyti produktų pagal individualius poreikius.

Mūsų komanda

Kodėl galite pasitikėti mumis? 

Papildų kokybei keliame griežtus reikalavimus, nes mums brangi jūsų ir mūsų pačių sveikata. Puikiai suprantame pirminį entuziazmą ir norą pasiekti kuo akivaizdesnių rezultatų, todėl vadovaudamiesi sava ir kitų mūsų komandos sportininkų patirtimi, patariame nuo ko pradėti, kaip derinti maisto papildus su sportu ir dietomis. Tai svarbu, norint nesutrikdyti organizmo veiklos ir pasiekti norimus pokyčius.

Užsisakydami pas mus internetu:

– jei tik pageidausite, gausite ekspertų patarimus;
– įsigysite aukštos kokybės papildus;
– rasite platų, įvairius poreikius atitinkantį asortimentą;
– greitai ir patogiai gausite užsakytas prekes į pasirinktą vietą: namus, darbą ar paštomatą.

 

Mūsų atstovaujami ženklai

Atstovaujame žinomus ir patikimus ženklus, tokius kaip „Amix Nutrition“, „Biotech“, „Optimum nutrition“, „Applied nutrition“, „Olimp“, „XXL Nutrition“, „Universal“ ir kt.

Visų gamintojų papildai:

– sertifikuoti;
– kliniškai patikrinti;
– aukštos kokybės;
– klientų įvertinti.
Visi maisto papildai yra ženklinti lietuvių kalba bei įtraukti į Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos notifikuotų maisto papildų sąrašą.
Maisto tvarkymo pažymėjimo Nr. 37MTSPĮ-1115.

 
Pasikalbėkime