APMOKĖJIMAS IR PRISTATYMAS

Apmokėjimo būdai

Džiaugiamės galėdami suteikti Tau galimybę atsiskaityti saugiais, patikimiais ir paprastais mokėjimo būdais.

Apmokėti už prekių krepšelį gali tokiais būdais:

1. Banko pavedimu – atlikus pirkimą ir el. parduotuvėje, pažymės atsiskaitymo būdą “Banko pavedimas” šis apmokėjimo būdas yra išankstinis, todėl prekes išsiunčiame tik tada, kai gauname nurodytą sumą už prekes. Atliekant bankinį pavedimą, pageidaujame, jog klientas mokėjimo paskirtyje nurodytų užsakymo numerį.

2. Paysera.lt  – tai pats paprasčiausias būdas apmokėti greitai. Tinka tik tiems, kas turi elektroninės bankininkystės prieigą. Tiesiog išsirink norimas prekes, įdėk jas į elektroninį pirkinių krepšelį, pasirink Tau patogų atsiskaitymo būdą:

Elektroninė bankininkystė – pažymėk banką per kurį nori atlikti mokėjimą.

Elektroniniai pinigai  – pažymėk sistemą per kurią nori atlikti mokėjimą.

Kitos mokėjimo sistemos – pažymėk vieną iš apmokėjimo būdų.

Prekių pristatymas

Prekės pristatomas šiais būdais: i. DPD kurjeriu, ii. DPD paštomatu, iii. registruotu paštu arba iv. prekes atsiimant iš mūsų parduotuvių.

i. DPD kurjeriai Tavo siuntą pristatys patikimai nuo durų iki durų, todėl Tavo siuntiniai visada bus saugūs.

ii. DPD paštomatų tinklas pasiekiamas Lietuvoje, Baltijos šalyse ir visoje Europoje. Atsiimk siuntas Tau patogiausioje vietoje. DPD paštomatas – greičiausiai vieną iš jų rasi šalia savo namų, darbo ar mėgstamiausios parduotuvės. Įvesk darbo ar namų adresą ir rask artimiausią paštomatą.

iii. Registruotu paštu prekes siunčiame į bet kurią Europos šalį. Dėl pristatymo kainų teiraukis info@papildinis.com arba skambink telefonu +370 605 24044. Į Tavo klausimus atsakysime darbo dienomis nuo 10 iki 20 val.

iv. Jeigu gyveni Klaipėdos m. arba Gargžduose, savo užsakymą gali atsiimti iš mūsų fizinių parduotuvių, kurios yra šiais adresais: https://papildinis.com/kontaktai/. Jei pasirinkai prekes atsiimti parduotuvėje, jas paruošę apie tai Tau pranešime elektroniniu paštu ir/arba SMS žinute. Atvykdamas atsiimti savo užsakymo su savimi turėk užsakymo numerį ir asmens tapatybės dokumentą. Jei Tavo užsakymą atsiims kitas žmogus, teikdamas užsakymą nurodyk jį kaip gavėją.

Tavo apmokėtas užsakymas paruošiamas darbo dienomis per žaibišką greitį ir iškart kviečiamas kurjeris, kuris iki 17 val. paima Tavo siuntą. Tačiau, jeigu užsakymas gautas po 11:00 val., kurjeris Tavo užsakymą iš mūsų paims tik kitą darbą dieną. Taigi, Tavo užsakymo pristatymas vykdomas per 1-2 darbo dienas nuo užsakymo apmokėjimo dienos.

PRISTATYMO ĮKAINIAI.

Nemokamai prekes gali atsiimti pasirinkęs užsakymo atsiėmimą iš fizinės parduotuvės.

 DPD Standartinė paslaugos kaina pristatant į paštomatą 2,49€. Nuo 60 € nemokamai. Pristatymo laikas 1-2 d.d.

Prekių pristatymas DPD kurjeriu – standartinė paslaugos kaina 3,49€*. Nuo 60 € nemokamai*. Pristatymo laikas 1-2 d.d.

*Gali būti taikomas papildomas mokestis už pristatymą į salas ir kitas sunkiai pasiekiamas vietoves.

Kurjeriai prekes pristato pagal iš anksto numatytą maršrutą, todėl galimybės pasirinkti tikslų pristatymo laiką nėra.

Didžiuosiuose miestuose (Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Alytuje, Marijampolėje, Šiauliuose, Panevėžyje, Tauragėje, Telšiuose, Utenoje bei jų rajonuose) prekės pristatomos darbo dienomis 8–22 val., kitur Lietuvoje 8–18 val.

DĖMESIO!

Prekių pristatymo metu Tu privalai patikrinti siuntos būklę.
– Pastebėjus siuntos pažeidimą, nufotografuok/nufilmuok faktą dar siuntos paėmimo vietoje ir nedelsiant susisiek su mumis info@papildinis.com arba tiesiog rašyk į facebook puslapį, messenger’į arba skambink mums telefonu.

– Nustačius siuntos pakuotės pažeidimą, prekių kiekio, asortimento neatitikimą (-us), Tu siuntos neprivalai priimti.

– Tokiu atveju transporto įmonės atstovas kartu su Tavimi užpildo specialų siuntų patikrinimo aktą, kuriame nurodo rastus pažeidimus.

– Priėmus prekę ir pasirašius važtaraštį be pastabų, laikoma, kad siunta priduota tvarkingai, prekių kiekis, kokybė, asortimentas atitinka pirkimo ir pardavimo sutarties sąlygas ir tai gali apsunkinti bet kokių pretenzijų dėl prekės išorinių pažeidimų nagrinėjimą. 

Pasikalbėkime