Papildinis

Krepšelis:

Pristatymas

PREKĖS PRISTATYMAS

Siunčiant OMNIVA paštomatu būtinai nurodykite į kokį paštomatą norėtumėte gauti savo prekę!

Siunčiant Lietuvos Paštu, prekės telpančios į pašto dėžutę ateina tiesiai į namus, prekės netelpančios į pašto dėžutę ateina į paštą!

Prekės pristatomos darbo dienomis 8.30 – 17.00 val. per 1 – 2 darbo dienas po atlikto mokėjimo į Jūsų nurodytą OMNIVA paštomatą ar atsiimamos pašte, jei nurodėte, kad siunta keliautu per paštą, užsakymo formoje nurodytu adresu.
Jei prekė buvo užsakyta (apmokėta) Pirmadienį – Ketvirtadienį iki 13.30 val. arba savaitgalį – pristatymas vykdomas per 1-2 darbo dienas nuo užsakymo apmokėjimo dienos.
Jei prekė buvo užsakyta (apmokėta) Penktadienį arba priešventinę dieną iki 12.30 val. – prekės pristatymas vykdomas per 2 darbo dienas nuo užsakymo apmokėjimo dienos, siunčiant per paštą prekė atkeliauja kitą savaitę.
Jei prekė buvo užsakyta (apmokėta) Pirmadienį – Ketvirtadienį po 13.30 val., ar Penktadienį arba prieššventinę dieną po 12.30 val. – prekės pristatymas vykdomas per 2 darbo dienas nuo užsakymo apmokėjimo dienos.

DĖMESIO!

– Prekių pristatymo metu Jūs privalote patikrinti siuntos būklę.
– Pastebėjus siuntos pažeidimą, nedelsiant susisiekite su mumis info@papildinis.com arba tiesiog rašykite į facebook puslapį, messenger’į arba skambinkite mums telefonu.
– Priėmus prekę ir pasirašius važtaraštį be pastabų, laikoma, kad siunta priduota tvarkingai ir tai gali apsunkint bet kokių pretenzijų dėl prekės išorinių pažeidimų nagrinėjimą. Bet kuriuo atveju, įsipareigojimai dėl prekės garantijos lieka galioti.

Pasikalbėkime