German Forge BCAA Professional 500g

25,00 

Out of stock

Pagrindiniai privalumai

Sudedamosios dalys

Vartojimas

Description

  • German Forge BCAA Professional
  • Maisto produktas milteliais su saldikliais
  •  

German Forge BCAA Professional – tiekia didelę BCAA kiekį už neprilygstamą kainą. BCAA santykis yra 2:1:1, vienoje porcijoje yra 1500 mg izoleucino, 750 mg leucino ir 750 mg valino, todėl yra labai geras svarbių amino rūgščių kiekis raumenims.

Grynasis kiekis: 500 g. (25 porcijos)

Maistinė vertė per 100 g.:
Izoleucinas 7500 mg
Leucinas 3750 mg
Valinas 3750 mg

Sudedamosios dalys: maltodekstrinas, aminorūgščių mišinys (L-leucinas (7,5%), L-izoleucinas (3,8%), L-valinas (3,8%)), citrinų rūgštis, aromatas, saldiklis (sukralozė), dažiklis maisto burokėlių milteliai (betaninas), silicio dioksidas, tirštiklis (gumos arabai), dažiklis (beta-karotinas). Gali būti glitimo, sojos, pieno ir kiaušinių pėdsakų.

Vartojimas: 20 gramų miltelių (apie 2 šaukštus) su 200 g šalto vandens supilkite į purtyklę ir 20 sekundžių plakite. Gerkite 1-3 porcijas per dieną.

Įspėjimai: Laikyti gerai uždarytą, sausoje, vaikams nepasiekiamoje vietoje, toliau nuo tiesioginių saulės spindulių. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas.

Prieš pradedant vartoti rekomenduojame pasikonsultuoti su treneriu, sporto gydytoju arba mitybos specialistu. Neviršyti rekomenduojamos paros normos.

Gamintojas: „German Forge“, Sporternährung, Heerstrassenbenden 4a

Kilmės šalis: Vokietija

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “German Forge BCAA Professional 500g”

Your email address will not be published. Required fields are marked *