Stiprinti imunitetą ir lieknėti

Kas yra ON Opti-Lean Meal Replacement ir kam jis skirtas?

Vasarą dauguma atostogavome įvairiapusiškai: leidome sau valgyti įvairų ir skanų maistą, mažiau laiko skyrėme treniruotėms, neskaičiavome nei kalorijų, nei išgertų kokteilių taurių, tad prasidėjus rudeniui, dauguma grįžtame į įprastą ritmą. O didėjant fiziniam krūviui – didėja ir kalorijų poreikis. Taigi, norėdami papildyti energijos atsargas po varginančios darbo dienos arba pagreitinti raumenų atsigavimą po treniruotės, turime savo organizmą aprūpinti tam tikru kalorijų, maistinių medžiagų ir vitaminų kiekiu.

Tačiau nėra lengva laikytis sveikos mitybos principų: turi skaityti produktų etiketes, skaičiuoti kalorijas ir tai gana greitai išvargina ir net nepastebime, kaip jau esame pasičiupę saldumynų. Tokios tuščios kalorijos dar labiau mus nutolina nuo norimos figūros formos. Tiems, kurie vertina vartojamo maisto naudingumą ir patogumą, yra puikus sprendimas tikslingai eiti savo užsibrėžto tikslo link – į savo mitybą įtraukti maisto pakaitalą ON Opti-Lean Meal Replacement.

Šis mišinys yra ne tik skanus ir visapusiškai subalansuotas maisto pakaitalas, bet ir vos per kelias minutes pasiruošiamas kokteiliams plakti skirtoje plaktuvėje. Jo sudėtyje slypi energija, skaidulos, angliavandeniai, baltymai, riebalai, sočiosios veiksmingos rūgštys, vitaminai ir mineralinės medžiagos. 

Jeigu sportuoji ir tavo organizmui reikia daugiau baltymų ir geležies? Išbandyk ON Opti-Lean Meal Replacement!

Gal Tavo gyvenimo tempas labai greitas, o Tu vertini savo laiką ir nori išlikti sveikas? ON Opti-Lean Meal Replacement yra būtent Tau!

Ieškai dar patogesnio būdo kaip gauti reikiamas maistines medžiagas greitai? Peržiūrėk mūsų siūlomą ON Opti-Lean Meal Replacement.

Kuo visavertis ir subalansuotas ON Opti-Lean Meal Replacement skiriasi  nuo įprastų maisto pakaitalų?

  • Prisotintas baltymais (25 g / 53 g porcijoje), kad palaikytų augimą ir silpnų raumenų palaikymą;
  • Mažas riebalų kiekis (2,8 g / porcijoje);
  • 6,2 g skaidulų / porcijoje;
  • Papildytais vitaminais A, D, E, K, C, magniu, kalciu, selenu, B12 ir kt.;
  • Tik 206 kalorijos / porcijoje.

ON Opti-Lean Meal Replacement – yra optimalios mitybos kokteilis, padedantis ne tik numesti svorio, bet ir šiame dideliame tempe neprarasti sveikų mitybos įpročių. Produktas suteikia greitai ir lėtai virškinamų baltymų, todėl tai lengvai tirpstantis, puikaus skonio miltelių pavidalo kokteilis.

 

Kaip ir visi maisto papildai, šis maisto papildas nepakeis sveikos ir subalansuotos mitybos pagrindų, tačiau puikiai papildys dienos racioną, ypač kai neturime laiko valgyti tradicinį maistą. Užuot ėmęsi paprasčiausio kelio ir griebęsi greitojo maisto ar kito nesveiko užkandžio, geriau su savimi turėkite ON Opti-Lean Meal Replacement produktą, kurį tiesiog užpilkite vandeniu ar pienu, kad numalšintumėte alkį ir aprūpintumėte organizmą vertingomis maistinėmis medžiagomis.

Pasikalbėkime