Akcija!

XXL Nutrition BCAA 4-1-1 500 g

33,00 

Aprašymas

XXL Nutrition sukurtas BCAA produktas milteliais pasižymi moksliškai pagrįstu L-Leucino, L-Izoleucino ir L-Valino tarpusavio santykiu (2:1:1), kuris sudaro sąlygas maksimaliam raumenų atsistatymui ir augimui.

  • 97% grynumo, puikaus skonio BCAA produktas milteliais
  • Apsaugo liesą raumenų masę, skatina anabolizmą
  • 50 porcijų
  • Gera kaina

XXL Nutrition BCAA Powder – galite būti tikri, kad pasirinkote vieną geriausių amino produktų rinkoje, bet kartu ir nemažai sutaupysite!

Šakotosios amino rūgštys (BCAA) pripažįstamos ir plačiai vartojamos įvairių sporto šakų atletų. BCAA kompleksą sudaro L-Leucinas, L-Izoleucinas ir L-Valinas. Tai trys pagrindinės, pačios pirmosios raumenų atstatymo, baltymų sintezės procesuose, po sunkaus fizinio krūvio naudojamos amino rūgštys.

Šakotosios amino rūgštys nėra sintetinamos žmogaus organizme, todėl būtinas savalaikis organizmo aprūpinimas BCAA.

Sunkaus fizinio krūvio metu šios amino rūgštys yra naudojamos raumenų glikogeno atsargų atstatymui, taip pat dalyvauja atitolinant CNS (centrinė nervų sistema) nuovargį, dėl ko galite sportuoti ilgiau ir intensyviau. Kraujotakoje esant mažam BCAA kiekiui padidėja pervargimo, netgi persitreniravimo tikimybė, vystosi lėtinis nuovargis, mažėja raumeninė masė, atsiranda ūmus raumenų skausmas.

Vartodami XXL Nutrition BCAA prieš treniruotę užkirsite kelią kataboliniams, raumenų skilimo procesams, o produkto vartojimas po intensyvių krūvių skatins baltymų sintezę – anabolizmą (augimą).

Reikia nepamiršti ir to fakto, kad XXL kompanijos BCAA Powder yra puikaus skonio. Grynos BCAA (be saldiklių) yra labai karčios, daugumai net neįmanomo gerti skonio. Dauguma kompanijų tam išspręsti į produktą pridedą tiek saldiklių, kad amino rūgščių lieka mažiau nei  50% viso produkto kiekio. Tuo tarpu XXL Nutrition BCAA Powder yra net 98% grynumo!

Vartojimas: sumaišyti 5 gramus (1 kaušelis) miltelių su 250ml. vandens ir išgerti prieš ir po treniruotės.

 

Platintojas: UAB „Martyno sportas“ Klaipėdos g. 24, Gargždai, tel. Nr. +37060524044. Daugiau informacijos www.papildinis.com.

Papildoma informacija

skoniai

Aviečių, Vaisių punšo

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “XXL Nutrition BCAA 4-1-1 500 g”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *