Amix Chromium Picolinate

13,00 

Tai puikus pasirinkimas norintiems pasiekti efektyvų svorio metimą ir liekną kūno formą. Mūsų papildai lieknėjimui yra specialiai sukurti, padėti jums pasiekti norimus rezultatus.

Out of stock

Pagrindiniai privalumai

Sudedamosios dalys

Vartojimas

Description

Amix Chromium Picolinate – plačiai vartojamas mikroelementas, kuris gali būti itin naudingas dietos ar svorio metimo laikotarpiu, dėl savo galimybės padėti palaikyti normalią gliukozės koncentraciją kraujyje.  Taipogi chromas padeda palaikyti normalią maistinių makromedžiagų apykaitą.

Amix™ Chromium Picolinate
Grynasis kiekis 62 g (100 kapsulių).
1 porcijoje (1 kaps.)
Chromo Pikolinatas 200 mcg
Sudedamosios dalys:
stabilizatorius: hidroksipropilmetilceliuliozė Methocel®; želatinos kapsulė (pagaminta iš grynos želatinos, vandens, dažų: titano dioksido), chromo pikolinatas (chromas), lipnumą reaguliuojančios priemonės: magnio stearatas, silicio dioksidas.

Tai puikus pasirinkimas norintiems pasiekti efektyvų svorio metimą ir liekną kūno formą. Mūsų papildai lieknėjimui yra specialiai sukurti, padėti jums pasiekti norimus rezultatus.

Vienas iš svarbių ingredientų šio produkto yra chromo pikolinatas. Šis mineralas žinomas dėl savo įtakos cukraus lygiui organizme ir maisto troškimams, todėl jis gali padėti kontroliuoti apetitą ir reguliuoti gliukozės metabolizmą, skatinant efektyvų svorio metimą.

Mūsų lieknėjimo tabletės yra patogus ir paprastas būdas pagerinti Jūsų svorio metimo pastangoms. Jos yra sukurtos, siekiant padėti greičiau pasiekti norimus rezultatus.

Vartojimas: gerkite po 1 kapsulę kartą per dieną kartu su maistu. Neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Neviršyti nustatytos rekomenduojamos paros dozės.

Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Laikyti gerai uždarytą sausoje patalpoje toliau nuo tiesioginių saulės spindulių, ne aukštesnėje negu 25 C temperatūroje. Prieš pradedant vartoti konsultuotis su mitybos specialistu ar treneriu. Geriausias iki pabaigos:  žiūrėti ant pakuotės krašto.

Gamintojas: LargeLife® Ltd., 6 Bexley square, Salford Manchester, M3 6BZ, Didžioji Britanija.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Amix Chromium Picolinate”

Your email address will not be published. Required fields are marked *