Sale!

AMIX GREENDAY SULFORAPHANE 90 KAPS

Original price was: 25,00 €.Current price is: 22,00 €.

Out of stock

Pagrindiniai privalumai

Sudedamosios dalys

Vartojimas

Description

Amix GreenDay® Sulforaphane – tai maisto papildas išgautas iš visiems puikiai žinomos, vienos sveikiausių daržovių – brokolio. Šiame papilde jį rasite kombinuotą kartu su Silimarino ekstraktu. Jei norite išgauti maksimalią galimą naudą iš brokolių gebėjimo apsaugoti lasteles, jums reikėtų kasdieną suvartoti velniškai didelus kiekius šios daržovės. Amix gamintojai siūlo puikų variantą kuriame iš brokolių ištrauktas jų ekstraktas su visomis naudingiausiomis savybėmis, būtent jis vadinasi Sulforafanas.

Kodėl apie šį produktą rodoma mažai informacijos?
Deja, dėl griežtų Europos Sąjungos taisyklių mums leidžiama pateikti tik ribotą informaciją apie maisto papildus ir maisto produktus. Leidžiama paminėti tik patvirtintas faktus, kurie yra paminėti ES duomenų bazėje. Todėl dažnai mums neleidžiama dalytis mokslinių tyrimų pagrįstais rezultatais, nes jie nėra patvirtinti ES. Jei turite kokių nors konkrečių klausimų apie šį produktą, susisiekite su mumis

Amix ​​„Green Day® Sulforaphane“– maisto papildas kapsulėmis. 
Grynasis kiekis 59,1 g. (90 kapsulių) – 90 porcijų
Sudedamosios dalys (1 porcija – 1 kaps.):
Ingredientai: brokolių ekstraktas (bracisa oleracea – viršutinė dalis), daržovių kapsulė „Vcaps® Plus“ (hipromeliozė, titano dioksidas), silimarino ekstraktas (silybum marianum – sėklos), lipnumą reaguliuojančios medžiagos: magnio stearatas ir silicio dioksidas.

Vartojimas: gerkite 1 kapsulę dienoje su maistu,

Neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Neviršyti nustatytos rekomenduojamos paros dozės. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Laikyti gerai uždarytą sausoje patalpoje toliau nuo tiesioginių saulės spindulių, ne aukštesnėje negu 25 C temperatūroje. Prieš pradedant vartoti konsultuotis su mitybos specialistu ar treneriu.

Geriausias iki pabaigos:  žiūrėti ant pakuotės krašto.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “AMIX GREENDAY SULFORAPHANE 90 KAPS”

Your email address will not be published. Required fields are marked *