Dynamik Muscle Micronized Creatine 300g

13,00 

Neturime

Pagrindiniai privalumai

Sudedamosios dalys

Vartojimas

Aprašymas

Dynamik Muscle Creatine Micronized – mikronizuotas kreatinas miltelių formoje, iš puikiai žinomo kultūristo Kai Greene maisto papildų linijos. ,,Thoughts become things” būtent tokiu įkvepenčiu šūkiu remiantis buvo kuriami Kai Greene maisto papildai. Kreatino monohidratas yra vienas dažniausiai vartojamų papildų sportininikų tarpe, kurį itin mėgsta jėgos sporto ir kultūrizmo atstovai. Didžioji kreatino dalis kaupiasi skeletiniuose raumenyse, ten jo galima rasti apie 95%. Jis padeda gaminti energiją raumenims, optimizuodamas adenozintrifosfato (ATF) gamybą. ATF didina pajėgumą atliekant  rumpalaikius, intensyvius ir daug jėgų reikalaujančius pratimus. Šiame produkte yra gryni kreatino monohidrato milteliai be pridėtinių medžiagų ir dažiklių. 

Dynamik Muscle Micronized Creatine – maisto papildas miltelių formoje.

Grynasis kiekis –  300 g

Porcijos dydis 5g
Iš viso porcijų 60
Vienoje porcijoje
kreatino monohidratas 5g
Sudedamosios dalys:
Mikronizuotas kreatino monohidratas.

Vartojimas: porciją (5 g – 1 dozatoriaus samtelį) išmaišyti su 250 ml vandens arba sulčių. Gerti kartą per dieną. Neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas.

Neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Neviršyti nustatytos rekomenduojamos paros dozės 1 porcija  (5 gramai).  Maisto papildas netinkamas vartoti vaikams, nėščioms ar krūtimi žindančioms moterims. Prieš pradedant vartoti konsultuotis su mitybos specialistu ar treneriu.  Laikymas: laikyti sausoje, vėsioje, vaikams nepasiekiamoje vietoje. Saugokite nuo tiesioginių saulės spindulių bei drėgmės. Geriausias iki pabaigos: žiūrėti ant pakuotės. 

 

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Dynamik Muscle Micronized Creatine 300g”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *