Dynamik Muscle Vindicate BCAA 300g

30,00 

Out of stock

Pagrindiniai privalumai

Sudedamosios dalys

Vartojimas

Description

Dynamik Muscle Vindicate BCAA – tai puikus kompleksinis maisto papildas, kurio pagrindą sudaro šakotosios amino rūgštys BCAA ( L – Leucinas, L – Valinas, L – Isoleucinas), prie jo pridėta amino rūgštis L – glutaminas ir L – karnitino tartratas. Šio produkto sudėtyje yra vitaminų C, D3, K1, E, B1, B2, B3, B5, B6, B12, biotinas (dar zinomas kaip vitaminas B7). Pridėti ir mikro-elementai magnis ir natris. BCAA yra trys pagrindinės amino rūgštys kurių organizmas negali sintezuoti pats, todėl jas privalo gauti su maistu arba maisto papildais. BCAA yra vienas populiaraiusių maisto papildų kiekvienoje sporto šakoje, nesvarbu jūsų tikslas pakelti didesnį svorį, nubėgti tolimesnę distanciją ar laimėti komandinio sporto varžybas.. Esant medžiagų stygiui būtent šias amino rūgštis organizmas naudoja pirmiausiai.  L – Glutaminas – tai taipogi viena pagrindinių amino rūgščių, kuri sudaro apie 60proc. mūsų organizme ęsančio amino rūgščių baseino. Kiekvieno mityboje yra tam tikrų trūkumų, jei tai ne vaisiai ir daržovės, tai gali būti tam tikras vitaminas, mineralas ar kitas elementas kuris neleis jums atlikti treniruotės visu 100%. Neleiskite, kad tai tęstusi ir užpildykite savo mitybos spragas su plačia Vindicate BCAA sudėtimi.

Kodėl apie šį produktą rodoma mažai informacijos?
Deja, dėl griežtų Europos Sąjungos taisyklių mums leidžiama pateikti tik ribotą informaciją apie maisto papildus ir maisto produktus. Leidžiama paminėti tik patvirtintas faktus, kurie yra paminėti ES duomenų bazėje. Todėl dažnai mums neleidžiama dalytis mokslinių tyrimų pagrįstais rezultatais, nes jie nėra patvirtinti ES.

Jei turite kokių nors konkrečių klausimų apie šį produktą, susisiekite su mumis telefono numeriu: +370 646 74351.

 

Gamintojas: LargeLife® Ltd., 6 Bexley square, Salford Manchester, M3 6BZ, Didžioji Britanija.

Dynamik Muscle Vindicate BCAA – maisto papildas miltelių formoje
Grynasis kiekis: 300 g. (30 porcijų po 8 g.)
Sudedamosios dalys:
Vitaminas C (askorbo rūgštis) 60 mg 100%*
Vitaminas D3 (cholekalciferolis) 400 I.U. 100%*
Vitaminas E (tokoferolio acetatas) 30 I.U. 100%*
Vitaminas K1 (fitonadionas) 80 mcg 100%*
Tiaminas ( tiamino mononitratas) 1,5 mg 100%*
Riboflavinas (vitaminas B2) 1,7 mg 100%*
Niacinas (nikotinamidas) 20 mg 100%*
Vitaminas B6 (piridoksino hidrochloridas) 2 mg 100%*
Vitaminas B12 (metilkobalaminas) 6 mcg 100%*
Biotinas 300 mcg 100%*
Pantoteno rūgštis (d-kalcio pantotenatas) 10 mg 100%*
Magnis 20 mg 5%*
Natris  50 mg 2%*
L – Leucinas 2,5 g
L – Valinas  1,25 g
L – Isoleucinas 1,25 g
L – Karnitino L – tartratas 1 g
L – Glutaminas 1 g
Kitos sudedamosios dalys:
Citrinų rūgštis, malio rūgštis, maltodekstrinas, erytritolio sirupas, natūralūs ir pridėtiniai saldikliai, silicio dioksidas.
* – RPN – rekomenduojama paros norma.

 

Vartojimas: 1 dozatoriaus samtelį miltelių išmaišykite 200 – 500 ml vandens ir gerkite per treniruotę, po treniruotės ar dienos eigoje. Neviršyti nustatytos rekomenduojamos paros normos ( 3 porcijų).

Neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Neviršyti nustatytos rekomenduojamos paros dozės. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Laikyti gerai uždarytą sausoje patalpoje toliau nuo tiesioginių saulės spindulių, ne aukštesnėje negu 25 C temperatūroje. Prieš pradedant vartoti konsultuotis su mitybos specialistu ar treneriu.

Geriausias iki pabaigos:  žiūrėti ant pakuotės krašto. 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Dynamik Muscle Vindicate BCAA 300g”

Your email address will not be published. Required fields are marked *