Mutant Mass Gainer 6.8KG

This product is currently out of stock and unavailable.

Frequently bought together:
PEAK Protein baltymai
PEAK Protein 85 (900g./30 porcijų)
Sausainių ir Kremo
Sausainių ir Kremo
Braškiu
30,00 
Total: 82,50 
SKU: N/A Category: Tags: ,

Pagrindiniai privalumai

Sudedamosios dalys

Vartojimas

Description

Mutant Mass

  • 1050 švarių kalorijų porcijoje
  • 10 kokybiškų baltymų šaltinių
  • 52,000mg amino rūgščių porcijoje
  • Vextrago – mažo cukraus kiekio angliavandeniai
  • Lipotherm – MCT, CLA ir linų sėmenų aliejai

Mutant Mass – sukurtas po daugiau kaip 2-us metus trukusių tyrimų, kurių rezultatas – originali ir patentuota formulė, kurios dėka ne tik pasiekiamas puikus masės prieaugio rezultatas, tačiau taip pat suaktyvėja energijos įsisavinimas, virškinimo veikla, įvairių vitaminų ir mineralų absorbcija.

Mutant Mass porcijoje yra net 170g angliavandenių, kas yra viena iš svarbiausių medžiagų siekiant priaugti masės. Didžioji dalis angliavandenių – kompleksiniai, kurie pasisavinami palaipsniui. Taip yra sukuriama teigiama aplinka raumenų augimui. Baltymų ir angliavandenių mixas veikia dar ilgą laiką po treniruotės. Porcijoje yra 29g  – greitai pasisavinamų angliavandenių. Kuriuos reikia išgerti iškart po sporto. Taip žymiai greičiau atsistato energijos atsargos,  raumenys apsaugomi nuo irimo, bei skatinamas jų augimas. Su viena doze jūs gausite net 52g baltymų iš geriausio išrūgų baltymo, kuris bus greitai įsisavintas, o raumuo apsaugotas nuo katabolizmo.

Mutant Mass gali būti vartojamas bet kuriuo paros metu, kai Jūsų organizmui reikia papildomų kalorijų ir maisto medžiagų raumenų auginimui. Sumaišykite 4 Mutant Mass dozatoriaus samtelius su 480ml – 960ml vandens ar pieno. Siekiant užtikrinti maksimalų raumens augimą ir atsistatymą, daugelis sportininkų geria vieną Mutant Mass kokteilį ką tik atsikėlus ryte, ir vieną iš karto po treniruotės.

Pakuotė: 6,8 kg (26 porcijos)

Sudėtis (4-iuose samteliuose – 260 g) * RDN
Energetinė vertė – 1050 kcal
Viso riebalų               18 g     27%
Iš jų sočiųjų riebalų   3 g     15%
Cholesterolis             60 mg  20%
Natris                       350 mg   15%
Kalis                        1800 mg  50%
Angliavandeniai       170 g     57%
    Iš jų paprastieji            29 g
    Skaidulos                9 g     36%
Baltymai                 52 g

* RDN – rekomenduojama dienos norma

Kiti ingredientai: Clean-CarbTM mišinys [VextragoTM patentuoti didelės molekulinės masės angliavandeniai (1.000.000–1.200.000 molekulinė masė), maltodekstrinai, fruktozė, kietosios kukurūzų dalelės, cikorijų inulinas, sojų skaidulos, kviečių skaidulos]; ISOSTACK10TM baltymų matrikso mišinys [įvairių pieno išrūgų mišinys (CFM-92 ir ISO-95 pieno išrūgų baltymų izoliatai, WPC-85 ir WPC-80 pieno išrūgų baltymų koncentratai, pieno išrūgos 80P (peptidai), pieno baltymų izoliatas, micelinis kazeinas, kalcio kazeinatas, liesi EGGPLETETM kiaušinio baltymo ir kiaušinio trynio baltymų izoliavai]; LipothermTM Super Sport aliejų mišinys [vidurinės grandinės trigliceridai iš frakcionuoto kokosų aliejaus, konjuguota linolo rūgštis iš saulėgrąžų aliejaus, linų (Linnum) sėklų aliejaus milteliai, agurklių (Borago) aliejaus milteliai], Intrasorb5 kalorijų sunaudojimo mišinys [Bio-Immune krekenos (aukštas imunoglobulinas, laktoferinas, EGF, IGF-1 ir IGF 2), Insu-Drive kompleksas (alfa lipo rūgštis, D-pinitolis, inozitolis ir 4-hidroksiizoleucenas)], kvapioji medžiaga, saldiklis sukralozė, emulsiklis sojų lecitinas.

Prieš pradedant vartoti rekomenduojame pasikonsultuoti su treneriu, sporto gydytoju arba mitybos specialistu. Neviršyti rekomenduojamos paros normos. Laikyti sausoje, vaikams nepasiekiamoje vietoje.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Mutant Mass Gainer 6.8KG”

Your email address will not be published. Required fields are marked *