RAW Beta Alanine 250g

20,00 

Liko 1

Aprašymas

Raw Beta alaninas – aukščiausios kokybės grynas beta-alaninas. Beta-alaninas – tai vienas iš nedaugelio maisto papildų sportuojantiems, kurio poveikis visu 100% įrodytas tiek moksliniais tyrimais, tiek ir praktika.

  • Daugiau ištvermės
  • Daugiau jėgų
  • Galingesnės treniruotės
  • Vėliau pasireiškiantis nuovargis

Sportininkai beta-alaniną vertina dėl šios medžiagos pagalbos atitolinti nuovargį didelio intensyvumo darbe. Vėliau pavarsgtate – didesnį svori ir daugiau kartų galite pakelti, galite intensyviau treniruotis, o tai kartu sukels didesnį raumenų apimčių ir jėgos augimą.

Taip pat beta-alaninas turėtų būti vienas mėgstamiausių boksininkų, imtyninkų, krepšininkų ir kitų ištvermės ir galingumo sporto šakų atstovų, kurių sportinė veikla maksimaliomis pastangomis trunka iki 2 – 3 s.

Su kokiais maisto papildais geriausia vartoti beta-alaniną?

Beta alaninas sinergiškai veikia kartu su kreatinu. Vartodami  kartu kreatiną ir beta-alaniną dar labiau padinsite jėgą, jėgos ištvermę, atsistatymą po krūvių.

Pakuotė: 62 porcijos

Vienoje porcijoje – 4000 mg Beta-Alanino.

Vartojimas: gerkite porciją (3 dozatoriaus samteliai miltelių) kartą per dieną.

Prieš pradedant vartoti rekomenduojame pasikonsultuoti su treneriu, sporto gydytoju arba mitybos specialistu.

Grynasis kiekis: 250 g (62 porcijos).
specialios paskirties maisto produktas skirtas sportininkams.

Sudedamosios dalys: beta-alaninas. 1 porcijoje (3 dozatoriaus samteliai miltelių) yra 4000 mg beta-alanino. Vartojimas: gerkite po porciją (1 porciją – 3 dozatoriaus samteliai miltelių) 1 kartą per dieną. Užsigerkite vandeniu ar sultimis. Neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Neviršyti nustatytos rekomenduojamos paros dozės. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Laikyti gerai uždarytą sausoje patalpoje toliau nuo tiesioginių saulės spindulių, ne aukštesnėje negu 25 C temperatūroje. Prieš pradedant vartoti konsultuotis su mitybos specialistu ar treneriu. Geriausias iki pabaigos: žiūrėti ant pakuotės krašto. Pagaminta Europos sąjungoje pagal Raw Powders Ltd. užsakymą.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “RAW Beta Alanine 250g”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *