RAW POWDERS D-ASPARTIC ACID 100 G

17,99 

Neturime

Aprašymas

D-asparto rūgštis arba DAA  Mes siūlome tik aukščiausios kokybės D-asparto rūgšties miltelius – 100% grynus ir be jokių priedų. D-asparto rūgštis yra viena iš dviejų Asparto rūgšties formų. D-asparto rūgšties galime rasti ir žmogaus organizme, tačiau jos kiekiai yra labai maži. Ši rūgštis yra vienas populiariausių ingredientų kompleksiniuose testosterono skatintojuose, dažną kartą didžioji dalis jų veikimo paremta D-asparto rūgštimi.

Testosteronas yra labai svarbus kiekvienam sportuojančiam vyrui. Jis gali įtakoti geresnius sportinius rezultatus ir kasdienę savijautą.

Kodėl apie šį produktą rodoma mažai informacijos?
Deja, dėl griežtų Europos Sąjungos taisyklių mums leidžiama pateikti tik ribotą informaciją apie maisto papildus ir maisto produktus. Leidžiama paminėti tik patvirtintas faktus, kurie yra paminėti ES duomenų bazėje. Todėl dažnai mums neleidžiama dalytis mokslinių tyrimų pagrįstais rezultatais, nes jie nėra patvirtinti ES.

Raw Powders D-Aspartic Acid – specialios paskirties maisto produktas skirtas sportininkams.

Grynasis kiekis 100 g (33 porcijos).

Sudedamosios dalys: 
D-aspartinė rūgštis.
1 porcijoje (1/2 dozatoriaus samtelio) yra 3000 mg D-aspartinės rūgšties. 

 

Vartojimas: gerkite porciją (1/2 dozatoriaus samtelio miltelių) prieš miegą. Užsigerkite vandeniu ar sultimis.

Neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Neviršyti nustatytos rekomenduojamos paros dozės. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Laikyti gerai uždarytą sausoje patalpoje toliau nuo tiesioginių saulės spindulių, ne aukštesnėje negu 25 C temperatūroje. Prieš pradedant vartoti konsultuotis su mitybos specialistu ar treneriu.

Geriausias iki pabaigos: žiūrėti ant pakuotės krašto. 

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “RAW POWDERS D-ASPARTIC ACID 100 G”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *