Real Pharm EAA 420g

Produkto šiuo metu neturime.

Klientai taip pat įsigijo:
AMIX WHEY PURE FUSION Pieno išrūgų proteinas (4 kg/160 porcijų)
vaniles
Obuolių su cinamonu
Šokolado
Vanilės
120,00 
AMIX WHEYPRO PREDATOR 500g.
sokoladas
Braškių
Šokolado
25,00 
AMIX CellUP (PRE WORKOUT) Gėrimas prieš treniruotę (348 g/30 porcijų)
saldytu-uogu
Kolos
Šaldytų uogų
36,00 
Viso: 181,00 

Aprašymas

„Real Pharm EAA“ yra produktas, skirtas ne tik profesionaliems sportininkams, bet ir tiems mėgėjams, kurie norėtų labiau sportuoti profesionalesniame lygyje. Šio maisto papildo vartojimas yra puikus būdas papildyti maistinių medžiagų trūkumą. Be kita ko, jis aprūpina jus išorinėmis aminorūgštimis, kurios suteikia daug energijos, o kartu ir geresnes fizines galimybes.

Sportininkai patvirtina, kad šiame papilde esančios aminorūgštys yra labai veiksmingos stiprinant jėgą, gerinant ištvermę ir fizinę būklę. Kai šalia jūsų yra „Real Pharm EAA“, galite tapti profesionaliu sportininku, kiekvieną savaitę pasiekdami vis geresnių rezultatų, kuriuos galų gale galima pakartoti svarbiausiose varžybose. Priedas jus stimuliuoja ir pagreitina visus anabolinius procesus, kurie vyksta jūsų kūne. Jis taip pat yra atsakingas už kenksmingų katabolinių reakcijų blokavimą. Lavinkite jėgas, sustiprinkite raumenis ir būkite pasirengę dar intensyvesnėms fizinėms pastangoms treniruočių metu.

Vieną „Real Pharm EAA“ paketą sudaro 35 porcijos. Be ŽŪES, jame taip pat yra papildomų medžiagų, tokių kaip citrinos rūgštis arba mango ir ananasų ekstraktas. Visi sumaniai sujungti!

Išorinės amino rūgštys nėra gaminamos žmogaus organizme, todėl jas reikia tiekti iš išorės. Šis maisto papildas tampa lengvas.

VEIKLIOSIOS SUDEDAMOSIOS DALYS

Aktyvūs ingredientai

1 porcija

L-leucinas

3333mg **

L-valinas

1467mg **

L-lizinas

1467mg **

L-fenilalaninas

1200mg **

L-treoninas

1000mg **

L-izoleucinas

600mg **

L-histidinas

467mg **

L-metioninas

333mg **

L-triptofanas

133mg **

Vartojimas

Sumaišykite 1 porciją (12 g) „Real Pharm EAA“ su 250 ml vandens. Neviršykite didžiausios rekomenduojamos 1 porcijos (12 g) per parą dozės. Produktas neturėtų būti traktuojamas kaip sveikos mitybos alternatyva.

Geriausia, jei vartojate anksti ryte, prieš treniruotę, kad galėtumėte panaudoti papildomą energiją. Produktas netinka krūtimi maitinančioms moterims. Saugoti nuo vaikų. Laikykite sausoje ir vėsioje vietoje, atokiau nuo tiesioginių saulės spindulių.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Real Pharm EAA 420g”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *