RONNIE COLEMAN GLUTAMINE-XS Glutaminas be priemaišų (300 g/120 porcijų)

25,00 

Maisto papildas milteliais.

Tai puikus produktas skirtas atsistatymui po sunkių fizinių krūvių užtikrinti.

Ši aminorūgštis yra labai svarbi siekiant apsaugoti raumenis nuo katabolizmo (irimo procesai) bei siekiant padidinti liesą raumenų masę.

 

3 in stock

Frequently bought together:
Peržiūrima:RONNIE COLEMAN GLUTAMINE-XS Glutaminas be priemaišų (300 g/120 porcijų)
25,00 
OLIMP Sport Nutrition Amino Target Xplode 275 g
citrinu
Citrinų
27,00 
Original price was: 20,00 €.Current price is: 17,00 €.
Total: 167,00 

Tyrimai rodo, kad glutamino papildai gali užkirsti kelią kūno masės praradimui dėl teigiamo glutamino vaidmens baltymų sintezėje. Taip pat glutaminas dalyvauja palaikant teigiamą azoto balansą ir taip pat padeda palaikyti imuninę sistemą. Organizmo papildymas glutaminu taip pat gali padėti sumažinti raumenų skausmą ir atstatyti raumenų audinį.

Sudedamosios dalys porcija 2,5 g
L-Glutaminas 2,5 g*

*Referencinė maistinė vertė nenustatyta

Dėmesio! Pagaminta naudojant įrenginį, kuris apdoroja pieno, kiaušinių, sojos, riešutų produktus, žuvį ir vėžiagyvius, gali būti jų pėdsakų.

Gamintojas: Ronnie Coleman Signature Series, Lake Mary, Florida 32746

Kilmės šalis: JAV

Platintojas: UAB „Martyno sportas“ Klaipėdos g. 24, Gargždai, tel. Nr. +37060524044.

Išmaišykite 1 (2,5 g) porciją produkto su 120 – 180 ml vandens, sulčių ar kitu mėgstamu gėrimu ir išgerkite 15 min bėgyje.

Vieną porciją išgerti iškart po treniruotės ir porciją prieš miegą.  Norėdami gauti geriausius rezultatus, naudokite Glutaminą-XS prieš ir po treniruotės.

 

Įspėjimai! Neviršyti rekomenduojamos paros normos! Svarbu sveika ir subalansuota mityba. Nerekomenduojama jaunesniems nei 18 m amžiaus. Neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Jei esate nėščia, planuojate pastoti ar maitinate krūtimi, prieš vartodami šį produktą pasitarkite su savo sveikatos priežiūros specialistu. Laikyti gerai uždarytą, sausoje, vaikams nepasiekiamoje vietoje, toliau nuo tiesioginių saulės spindulių.

Description

Ronnie Coleman Glutamine – tai puikus produktas skirtas atsistatymui po sunkių fizinių krūvių užtikrinti. Ši aminorūgštis yra labai svarbi siekiant apsaugoti raumenis nuo katabolizmo (irimo procesai) bei siekiant padidinti liesą raumenų masę. Manoma, kad papildomas glutamino vartojimas skatina augino hormono sekreciją, glutamino koncentracijos kraujyje sumažėjimas siejamas su imuninės sistemos nusilpimu.

Sportininkai ir sporto medikai vienbalsiai teigia, kad glutaminas yra viena svarbiausių aminorūgščių mūsų organizmui.

 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “RONNIE COLEMAN GLUTAMINE-XS Glutaminas be priemaišų (300 g/120 porcijų)”

Your email address will not be published. Required fields are marked *