UNIVERSAL ANIMAL NITRO 44 PAK

49,99 

Out of stock

Pagrindiniai privalumai

Sudedamosios dalys

Vartojimas

Description

Tarkite sudie katabolizmui!

Animal NITRO yra amino rūgščių kompleksas, papildytas ypač dideliu kiekiu šakotosios grandies amino rūgštimis (BCAA) bei EAA. Unikali šio produkto formulė yra teisingas santykis ir visų esančių sudėtyje amino rugščių laisvumas (cheminiais ryšiais atskirtos nuo baltymo, nesuporuotos). Atskirtos viena nuo kitos, jos veikia daug kartų efektyviau ir pasižymi šiomis savybėmis:
 
 – iki 40 kartų greitesniu amino rūgščių pasisavinimu nei iš baltyminio kokteilio ar iš baltyminio maisto;
 – daug efektingesniu poveikiu, nei kiti panašios paskirties produktai;
 – ypatingai žaibišku viso organizmo ir raumenų atstatymu po intensyvių treniruočių;
 – begalo stipriomis anti-katabolinėmis savybėmis, kuriomis nepasižymi nei vienas kitas produktas;
 
Vartoti baltyminius kokteilius ir manyti, jog papildomai vartoti amino rūgščių nebereikia yra klaidinga. Baltymo profilyje esančios amino rūgštys yra pilnai ir po truputį absorbuojamos net iki kelių valandų, kai tuo tarpu laisvosios amino rūgštys yra pasisavinamos vos kelių minučių bėgyje. Taigi, kokia iš to nauda?
 
Idealu prieš treniruotę, o ypač po treniruotės. Papildžius organizmą šiuo kompleksu prieš treniruotę, jūsų raumenų kuru taps kurį laiką ne glikogenas, o šių amino rūgščių staigiai išaugęs rezervas. O tai reiškia, jog treniruočių metu jūsų raumens baltyminis audinys nebus ardomas! Po treniruotės suvartotas pakelis žaibo greičiu pasiekia pažeistas raumenų vietas ir labai greitai užkerta kelią baisiąjam katabolizmui. Tai reiškia, jog superkompensacija įvyksta daug greičiau!

 
animal nitro banner

ANIMAL NITRO PAKUOTĖS INFORMACIJA

MAISTO PAPILDAS PAKELIUOSE


GRYNASIS KIEKIS: 44 pakeliai (264,29 g).


VARTOJIMAS:  Po 1 pakelį per dieną iškarto po treniruotės. Rekomenduojame vartoti ir antrą pakelį- prieš treniruotę, kad maksimaliems rezultatam pasiekti. Jeigu vartojate po treniruotės balyminius kokteilius, rekomenduojame pirmiausia suvartoti porciją (1 pakelį) Animal Nitro ir tik praėjus 30-45 minutėms baltymų kokteilį.

MAISTINĖ VERTĖ (2 pakeliuose):
Niacino 10 mg (62 % RMV)
Vitamino B6 500 μg (36 % RMV)
Amino rūgščių komplekso  4995 mg
(arginino, histidino, izoleucino, leucino, lizino, metionino, fenilalanino, treonino, valino).
BCAA komplekso:
Leucino 3500 mg
Valino 1815 mg
Izoleucino 1690 mg
RMV – referencinė maistinė vertė

SUDEDAMOSIOS DALYS:  Amino rūgščių patentuotas kompleksas (argininas, histidinas, izoleucinas, leucinas, lizinas, metioninas, fenilalaninas, treoninas, valinas), bcaa kompleksas (leucinas, valinas, izoleucinas), nikotinamidas, piridoksino hidrochloridas, lipnumą reguliuojančios medžiagos: dikalcio fosfatas ir mikrokristalinė celiuliozė, magnio stearatas, stearino rūgštis; kapsulė (želatina, dažikliai: titano dioksidas, briliantinis mėlynasis FCF ir alura raudonasis AC (šis dažiklis gali neigiamai paveikti vaikų aktyvumą ir dėmesį)).

ĮSPĖJIMAI: Neviršyti nustatytos rekomenduojamos paros normos. Šio produkto negalima vartoti asmenims iki 18 metų, nėščioms ir maitinančioms moterims. Maisto papildas nėra maisto pakaitalas. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas. Prieš vartodami šį produktą pasikonsultuokite su sporto gydytoju ar treneriu, ypatingai jei sergate kokia nors liga, vartojate paskirtus medikamentus ar maisto papildus. Nutraukite produkto vartojimą ir pasitarkite su gydytoju, jei pastebėjote bet kokį neigiamą šalutinį poveikį. Sportininkai, prieš vartodami šį produktą, turėtų pasikonsultuoti su atsakingomis institucijomis. Nutraukite produkto vartojimą, likus 2 savaitėms iki planuojamos operacijos. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje.

ALERGENŲ INFORMACIJA: Pagamintas įrenginyje, kuris taip pat perdirba pieno, sojos, kiaušinių, riešutų, žemės riešutų, žuvies, vėžiagyvių ir kviečių produktus.

LAIKYMAS: Laikyti sausoje, vėsioje, vaikams nepasiekiamoje vietoje, saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių.

GAMINTOJAS: Universal Nutrition, New Brunswick, NJ 08901, JAV.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “UNIVERSAL ANIMAL NITRO 44 PAK”

Your email address will not be published. Required fields are marked *