Akcija!

XXL Nutrition Perfect Whey Protein 2000g.

59,00 

Aprašymas

Perfect Whey Protein sudėtyje yra tik geriausio išrūgų baltymų koncentrato. Tai išsaugo natūralią baltymų struktūrą, todėl šiuose baltymų milteliuose yra unikalių peptidų, kurie palaiko imuninę sistemą ir gerina raumenų atsigavimą. Perfect Whey Protein lengvai tirpsta, yra lengvai virškinamas ir yra įvairių skanių skonių.

Ta pati XXL NUTRITION lygio kokybė už biudžetinę kainą
Ar ieškote veiksmingo baltymų papildo, kuris būtų įperkamas, bet vis tiek siūlo geriausią įmanomą kokybę? Perfect Whey Protein gali būti tiesiog tobulas produktas jums.

Dėl kainos galite tikėtis kitaip, tačiau Perfect Whey Protein sudėtyje yra gryniausios formos išrūgų baltymų koncentrato. Gaminame  mikrofiltravimo būdu, todėl gaunamas itin grynas išrūgų koncentratas. Tai daug pranašesnė už senesnius metodus, kurie iš dalies pažeidžia baltymų struktūrą ir dėl to jūsų raumenys praranda svarbią maistinę naudą.

78,5% baltymų kiekis yra ypač didelis išrūgų koncentrato papilde. Kituose koncentratuose paprastai yra žymiai mažiau baltymų, dažnai už didesnę kainą. Kokybė nebūtinai turi būti brangi, jei pasirinksite XXL  Nutrition.

 

Mes, „XXL Nutrition“, nedalyvaujame niūriose reklamose. Mes didžiuojamės savo sąžiningumu ir skaidrumu, o mūsų Perfect Whey Protein milteliai yra puikus to pavyzdys.

Registracijos numeris AS 3031/10, AS 3031/12 iki AS 3031/15

Kodėl tiek mažai informacijos apie šį produktą?
Deja, dėl griežtų europinių taisyklių mums leidžiama teikti tik ribotą informaciją apie papildus. Mūsų svetainėje leidžiama paminėti tik patvirtintus teiginius, esančius ES duomenų bazėje. Todėl dažnai negalime dalytis rezultatais, pagrįstais moksliniais tyrimais, kurie nebuvo pateikti ES patvirtinti.

Įspėjimas
Neviršykite rekomenduojamos paros normos. Laikyti sausoje ir vėsioje vietoje. Maisto papildai neturėtų būti naudojami siekiant pakeisti įvairią ir subalansuotą mitybą ir (arba) sveiką gyvenimo būdą. Saugoti nuo vaikų.

naudojimas
Viename kokteilyje idekite 40 gramų (2 kaušelius) Perfect Whey Protein 250 ml pieno arba kitame jūsų pasirinktame gėrime. Dėl greito įsisavinimo Perfect Whey Protein puikiai tinka vartoti prieš ir po treniruotės bei pusryčiams. Puikus kokteilis po treniruotės ir prie pusryčių yra Perfect Whey Protein mišinys su Dextro Juice Pro arba Waxy Maize.

 

Platintojas: UAB „Martyno sportas“ Klaipėdos g. 24, Gargždai, tel. Nr. +37060524044. Daugiau informacijos www.papildinis.com

 

Papildoma informacija

skoniai

kapučino

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “XXL Nutrition Perfect Whey Protein 2000g.”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *