RAW POWDERS MICRONIZED L-GLUTAMINE

17,00 26,00 

Aprašymas

Glutaminas – viena iš dvidešimties aminorūgščių, dalyvaujančių baltymų sintezėje. Yra glutamo rūgšties amidas. Ji nėra priskiriama būtinosioms aminorūgštims, tačiau ji labai svarbi esant intensyviems fiziniams krūviams (pvz., sportinėms treniruotėms), sergant kai kuriomis virškinimo sistemos ligomis.

Glutaminą iš glutamato ir amoniako sintetina fermentas glutamino sintetazė. Daugiausia glutamino pagaminama raumenyse (apie 90% viso glutamino). Nedaug glutamino išskiria ir plaučiai bei smegenys. Glutaminą gali gaminti ir kepenys, tačiau jos glutamino apykaitoje daugiau veikia kaip reguliatorius, o ne gamintojas, nes paima daug glutamino, atitekančio iš žarnyno.

Glutaminas yra svarbus mūsų organizmui, dėl daugybės teigiamų savybių. Tai pusiau nepakeičiama amino rūgštis, gausiausiai randama raumenų audinyje. Tačiau jo lygis mūsų organizme su gaunamu stresu ar nuovargiu mažėja, todėl svarbu kasdieną papildyti Glutamino atsargas. Jo yra daugelyje baltyminių maisto produktų, tačiau šios amino rūgšties poreikis taipogi didelis, esant jos trūkumui gali būti pravartūs maisto papildai.

Kodėl apie šį produktą rodoma mažai informacijos?
Deja, dėl griežtų Europos Sąjungos taisyklių mums leidžiama pateikti tik ribotą informaciją apie maisto papildus ir maisto produktus. Leidžiama paminėti tik patvirtintas faktus, kurie yra paminėti ES duomenų bazėje. Todėl dažnai mums neleidžiama dalytis mokslinių tyrimų pagrįstais rezultatais, nes jie nėra patvirtinti ES.
Jei turite kokių nors konkrečių klausimų apie šį produktą, susisiekite su mumis telefono numeriu: +370 60524044

Raw Powders Micronized L-Glutamine – specialios paskirties maisto produktas skirtas sportininkams.
Grynasis kiekis 250 g (50 porcijų) arba 550 g (110 porcijų).
Sudedamosios dalys: 
mikronizuotas L-glutaminas.
1 porcijoje (1 dozatoriaus samtelis miltelių) yra 5000 mg mikronizuoto L-glutamino.

Gamintojas: Pagaminta Europos sąjungoje pagal Raw Powders Ltd. užsakymą. Platintojas: 

Platintojas: UAB „Martyno sportas“ Klaipėdos g. 24, Gargždai, tel. Nr. +37060524044. Daugiau informacijos www.papildinis.com

Papildoma informacija

dydis

250g, 550g

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “RAW POWDERS MICRONIZED L-GLUTAMINE”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *