Paskelbta Pakomentuoti

Susitikimas su daugkartiniu fitneso varžybų nugalėtoju Raimundu Urbanavičiumi.

nemokamas sporto renginys Gargždų kultūrizmo ir fitneso sporto klube Viktorija

Gruodžio 17 d., Gargždų mieste kultūrizmo ir fitneso sporto klube „Viktorija“, vyko susitikimas su daugkartiniu fitneso varžybų nugalėtoju Raimundu Urbanavičiumi.

Kultūrizmo ir fitneso klubas "Victoria" vyko nemokamas seminaras
Susitikimas su kūno kultūros pedagoginį bakalaurą, įgytu Université de Hambourg (Vokietija), turinčiu daugkartiniu fitneso varžybų nugalėtoju Raimundu Urbanavičiumi.

Išsamiai kalbėjome apie taisyklingą pratimų atlikimą, laužėme įvairius mitus apie tam tikrus pratimus, kuriuos matome YouTube ir kituose soc. tinkluose. Atvirai papasakojome apie teisingą mitybą sportuojant, kada ir kokių maisto papildų verta turėti, o kokių nebūtina (jeigu nesiruoši kultūrizmo varžyboms).

Renginyje dalyvavo visi norintieji: ne tik sportuojantys Viktorija sporto klube, bet ir sportuojantys namuose ar norintys pradėti lankyti fitneso sporto klubą, tačiau vis dar dvejojantys.
Renginyje dalyvavę tėvai, kurių vaikai lanko kultūrizmo klubą, buvo supažindinti su sporto sale, jame esančiais inventoriaus, jų paskirtį ir plačiau papasakota apie vaikų taip mėgstamus prieštreniruotinius papildus (dar vad. pre workout’ais).

Taigi, pamatėme ir išgirdome:


kaip taisyklingai sportuoti su salėje esančiais treniruokliais
kokios yra dažniausios klaidos sportuojant
kaip atrodo sportuojančio mityba
maisto papildų vartojimas jaunimui: kas galima, o kas kenkia
maisto papildai pagal tavo siekiamą rezultatą (atsakymai į dalyvių klausimu)


Dalinamės fotoreportažo įrašais FB Papildinis (ieškok paspaudęs DAUGIAU – ĮVYKIAI https://www.facebook.com/events/870030961279786)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *